Věděli jste, že Joey Chestnut dokázal spořádat 141 kusů natvrdo uvařených vajec za 8 minut? My ostatní to sice dokážeme také, ale nikdy ne za 8 minut, bude nám to trvat výrazně déle. Někomu třeba rok =).

Stejně tak nedokážeme vyskočit do třetího patra, ale po schodech se tam dostaneme pohodlně, i když pomalu a schod za schodem.
Ani svět financí nepochopíme ihned. Proto jsme připravili on-line kurz Základy finanční pohody, který Vás krok za krokem, nebo chcete-li schod za schodem, provede světem financí. Míří přesně na Vaše potřeby, pokud patříte k těm, kdo tuší, že by se svými financemi měli „něco“ udělat, ale nevědí co a jak a nedostává se jim času prodírat se informační džunglí internetu.

Absolvováním kurzu:

  • získáte přiměřené množství ucelených informací a dost tipů, jak je využít v praxi;
  • dozvíte se, co ve správě vlastních peněz funguje a co ne;
  • uvědomíte si, kde Vás nejvíc tlačí „finanční bota“;
  • poznáte, jestli Váš systém správy vlastních peněz vede k finanční pohodě nebo spíš k finančnímu stresu.

Kurz je zdarma a obsahuje celkem 30 lekcí uspořádaných do 8 tématických okruhů. Přečtení jedné lekce trvá v průměru 7 až 8 minut, takže za zhruba 4 hodiny můžete získat tipy a rady, které Vám mohou změnit k lepšímu celý zbytek života. Stačí si projít 1 lekci denně a vydržet 1 měsíc…Nebo jeden okruh týdně, tempo je na Vás, důležité je začít.

30 schodů k finanční pohodě je pro Vás připraveno, stačí začít po nich stoupat.

Sdílejte článek na Facebooku!

Kategorie příspěvků