Kde se vzdělávat

Investujte do sebe. To je ta nejlepší investice.

V kurzu Základy finanční pohody v okruhu Investování se můžete dozvědět, že investování není jen o penězích. Níže přinášíme několik tipů, které Vám pomohou najít cestu, jak investovat „do sebe“.

Vzdělávejte se - odborné online kurzy

  • Vzdělávat se již nemusíte pouze ve školní lavici. Jedním z trendů dnešní doby je online vzdělávání na internetu. Největším poskytovatelem je Seduo.cz a VímVíc.cz. Na obou portálech naleznete zajímavé kurzy, které Vám mohou profesně pomoci.
  • Naučmese.cz je portál nabízející tradiční i netradiční kurzy z různých oborů. Kurzy se konají po celé České republice, výtvarnými dílnami počínaje, kurzem online marketingu či travel hackingu konče. Kurzy většinou neprobíhají v online prostoru, ale při reálném setkání. Lektorem se může stát každý, kdo něco umí. Sám si také stanoví místo konání, počet účastníků a délku kurzu. Ceny se pohybují v řádech stovek korun. V poslední době začínají přibývat i online kurzy.

Vzdělávejte se – cizí jazyky

  • Pokud se chcete naučit anglicky, zkuste kurzy zdarma Naučte se konečně anglicky a Jak se úspěšně naučit anglicky. Dozvíte se vše potřebné včetně spousty užitečných zdrojů či tipů. Spusta informací je využitelných i při studiu jiných cizích jazyků. Zdarma se můžete naučit anglicky na youtube.com, kde je nepřeberné množství kvalitních i nekvalitních jazykových kurzů. Za ten nejlepší zdroj považujeme Engvid.com, který nabízí na youtube.com skvělé anglické lekce.

Vzdělávejte se – knihy a audioknihy

  • Jan Melvil Publishing je nakladatelství literatury (nejen) osobního rozvoje a vydává opravdu zajímavé tituly. Můžete si je zakoupit přímo v jejich eshopu nebo na Heureka.cz.
  • Populární jsou i audioknihy – zkuste Progresguru nebo Audioteka.

Sdílet na Facebooku!